.
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

  DURU KİMYA & EURASIAPACK

 

 

        Firmamız 2002 senesinde kozmetik sektörüne yönelik  cam ve plastik kozmetik ambalajları üretim ve ithalatı yaparak sektördeki faaliyetine başlamıştır.

 

         2003 senesinde ürün yelpazemize ilaç ve ecza şişeleri, ilaç ve ecza kapakları, mantar tıpalı şişeler ve dekoratif şişeler ve de yağ şişeleri de dahil edilmiştir.

 

        Sektörü yakından takip eden firmamız, müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçları doğrultusunda, siparişe özel cam şişe ve kavanoz imalatının yanında ayrıca "Lüks Serisi" parfüm, kozmetik, ilaç ve ecza şişelerinin de ithalatını gerçekleştirmektedir.

 

        Firmamız, oldukça zengin ürün çeşitliliği ile, kaliteli ambalaj arayışında olan üreticilerin kısa zamanda en çok tercih edilen tedarikçilerden biri olmayı başarmıştır.

 

        2009 senesinden itibaren müşterilerimizin markalarına özel ve promosyona yönelik fason parfüm ve kolonya üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

 

         Fason parfüm ve kolonya üretimimizde, formül hazırlanmasından başlangıç ile, şişelerin dekorasyon çalışması, ürünlerin şişelenmesinden, kolilenip sevk edilmesine kadar  her aşamada titiz davranarak, azami müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

 

        2012 senesinde, ürün grubumuza Likit ve yarı likit ürünlerin dolumunu yapmak üzere,  çok yer kaplayan, kullanıcıya kolaylık sağlamayan, hantal ve kompresör gerektiren dolum makinelerinin yerine, yenilikçi anlayışımız ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz, kendi hava gereksinimini kendi motoru ile sağlayan, kullanıcının 220 Volt elektriğin bulunduğu her yere kolaylıkla götürüp dolum yapabileceği gürültüsüz, bakım gerektirmeyen,  T.P.E ve Avrupa patent başvuruları yapılmış ve  onay süreci tamamlanmak üzere olan, üretimini yaptığımız pratik dolum makinesi ile de müşterilerimizin dolum  ihtiyaçlarına, dolumu oldukça kolaylaştırıcı çözümler getirmekteyiz.

 

        Ve ayrıca ilaç firmalarının penisilin ağız ve serum ağız şişelerinin sıkma ağız kapaklarını kapatmaya yönelik,  halen patent onay sürecinde olan, kompresör gerektirmeyen, sadece 220 Volt elektrik ile çalışan ve sadece hareket halindeyken elektrik harcayan, 2 sn. de kapatma işlemini gerçekleştiren, sensörlü, enerji tasarruflu, masaüstü, dijital,  kapak kapatma makinemizi de proje bazlı sipariş üzerine üretim yapmaktayız. Patent sürecinin tamamlanmasını takiben internet sitemizde görsel ve ayrıntılı bilgi verilecek ve tanıtım çalışmaları yapılacaktır.

 

        Kozmetik ve ilaç sanayinde ürün üreticisi olan müşterilerimizin, ambalaj ihtiyaçlarına  çözüm getirebildiğimiz sürece, inşallah işimizi şevk ile yapmayı sürdüreceğiz.

 

         Firmamızın; Kozmetik, parfüm, ilaç ve gıda firmalarının ambalaj ihtiyaçlarında, tedarikçiliğini yaptığımız ürün listemizi inceleyebilirsiniz. >>>>>>

 

 

 

.